שלישי, 05 אוגוסט 2014 00:00

למה דווקא ג'ומלה ?

ג'ומלה היא מערכת קוד פתוח , מערכת ניהול (Content Management System - CMS) ידידותית למשתמש שמאפשרת להוסיף או לשנות תכנים בצורה הפשוטה ביותר – פשוט מדביקים ומוכן . בעל האתר לא צריך להיות בקיא ב-html   או ב- css , המערכת מציעה כלים פשוטים ונוחים לעריכת תכנים והגדרות עמוד.

ג'ומלה מספקת מבנה היררכי אופטימאלי לעמודים , לצד יתרונות נוספים כמו שינוי כתובות בעמוד ( בצורה כזאת שיכיל את ביטוי הקידום ) – עניין בעל ערך עליון בקידום של תחומים תחרותיים או ביטויים בעלי כמות חיפושים גבוהה .
ניהול כותרות ( ראשית /משנית וכו') והוספת תמונות עם אופציות של תיאור (alt)   וכיתוב (title) ללא ידע בתכנות .

ג'ומלה מציעה כמות אדירה של תוספים שיכולים להקל על הקידום, תוספים שמאפשרים עריכה מהירה של תגיות מטא , של טייטלים או שינוי כתובות עמודים ועוד. שימוש בתוספים מומלץ לאתרים גדולים, בעוד שבאתרי תדמית או אתרים קטנים של 20-30 עמודים, עדיף להסתדר בלעדיהם – שכן לכל תוסף יש משקל שמשפיע על טעינת האתר – פרמטר חשוב לא רק בקידום, אלה גם בנוחיות הגלישה.


לעומת זאת, לאתרים עם  200-300 עמודים ויותר - התוספים מקלים על עבודת הקידום וניהול האתר, ובמקרים האלה המחיר של זמן הטעינה  מתגמד לעומת היתרון של התוסף.

בנוסף לכל היתרונות שהוזכרו, ג'ומלה מאפשרת עיצוב גמיש והתאמה למובייל, דבר שגורם לפופולאריות שלה לתפוס תאוצה בשנים האחרונות , שכן עולם המובייל הפך לבלתי נפרד מתחום השיווק באינטרנט .
השימוש בג'ומלה הולך וגודל בחברות לבניית אתרים וגם בקרב גופים פרטיים.
כידוע , אין מדד טוב יותר למוצר - מאשר שביעות רצונם של המשתמשים.

לסיכום, מערכת הג'ומלה נוחה לאופטימיזציה ולקידום ובמיוחד לבעל האתר שיכול לנהל את האתר שלו בלי ללכת לאיבוד במושגים של בניה ותכנות ...

קרא 1445 פעמים עודכן לאחרונה ב ראשון, 21 פברואר 2016 12:22

השאר תגובה

אנא הקפד למלא את שדות החובה (*) קוד HTML איננו מותר

icon-contactBarCoffee

מעוניינים לקבל הצעה מתאימה?

0559703257

הצעה מהירה

צריכים יעוץ? הצעת מחיר?
השאירו פרטים!
To Top