שלישי, 15 יולי 2014 00:00

כתיבת תוכן לאתר

אחת השאלות הנפוצות ביותר שאנו מקבלים מלקוחות קיימים : איך צריך להיראות מאמר לאתר שלי. יחד עם כל אבני הבניין הנחוצים ליצירת תוכן טוב ושהיה טוב   עבור קידום אורגני בגוגל וגם שיווקי בו בזמן ,זה ברור שגם אותם בעלי עסקים רוצים להיות בלעדיים ושאתר האינטרנט שלהם יהיה יחודי שימשוך את כל הגולשים הפוטנציאליים אליו . 

בהמשך אוסיף טיפים כדי לעזור להבין איך מאמר צריך להיות ובאילו כלים תוכלו להשתמש כדי לכתוב מאמר באורךנכון ובצורה נכונה , למטרת שיווק או פרסום המאמר באתר או בבלוגים, או בכל מקום שיכול להיות שימושי לקידום אתרים איכותי .

 

האורך הנכון של מאמר

למרבה הצער, התשובה איך מאמר צריך להיות תלויה ישירות בנושא עליו אתה כותב . יחד עם זאת 

עדיף לכתוב מאמר ארוך , רצוי מעל 1,000 מילים כמו מאמרים שכל אחד מאיתנו מכיר שיש באתרי חדשות או אתרים של רכילויות כאשר כל כתבה שם היא גדולה ועשירה בתוכן
אבל מובן שלא תמיד יש לנו את האפשרות לכתוב מאמרים כאלה גדולים ולכן  אם אנחנו רוצים לפרסם מאמר לדוגמה בבפוסט של בלוג אז לפחות שהוא היה מעל 200 220 מילה זה המינימום לתוכן איכותי
מאמר צריך להיות מופרד בפיסקאות- לפחות 3 כאשר פיסקה ראשונה היא המבוא לכתבה, ב 2 או 3 שורות ואז והגוף שבו נימצא התוכן האינפורמטיבי המרכזי ולבסוף פיסקה נוספת כאשר היא באה להוסיף מידע שכביכול "שכחנו" להוסיף. ניתן לומר שזאת פיסקת סיכום . 
מומלץ להוסיף למאמרים תמונות יפות ומעניינות או סירטוני וידאו כאשר זה יכול להגדיל את זמן השהייה של הגולשים בדף ויכול לתרום לנו לכך שהדף שלנו מבחינת המנוע חיפוש יראה טוב ושימושי לגולשים .

קרא 1207 פעמים עודכן לאחרונה ב ראשון, 21 פברואר 2016 12:25

השאר תגובה

אנא הקפד למלא את שדות החובה (*) קוד HTML איננו מותר

icon-contactBarCoffee

מעוניינים לקבל הצעה מתאימה?

0559703257

הצעה מהירה

צריכים יעוץ? הצעת מחיר?
השאירו פרטים!
To Top